Fika on tour

Het Fika-huis is een warme ontmoetingsplek waar mensen terechtkunnen die met gezondheidsverlies te maken kregen. In 2020 startte het initiatief in Brugge. Ondertussen biedt Fika al bijna vijf jaar een veilige omgeving voor ontmoeting, herstel en verbinding.

Het succes van het Fika-huis reikt intussen verder dan Brugge. Bezoekers komen uit heel wat verschillende regio’s. Daarom ontstond het idee om de werking uit te breiden. Dankzij steun van LEADER – een Europees programma voor plattelandsontwikkeling – werd dit mogelijk. Zo ontstond Fika on tour: een project dat het Fika-verhaal naar andere gemeenten brengt.

In samenwerking met De Haan, Bredene en Oudenburg

Fika on tour is een samenwerking tussen verschillende partners. Eerstelijnszones Houtland en Polder en Middenkust spelen hierbij een belangrijke rol. De gemeenten De Haan, Bredene en Oudenburg zetten samen hun schouders onder het project.

Vanaf 19 juni 2025 verwelkomen we Fika ook in De Haan. Je bent elke donderdagnamiddag van 12.30 tot 16 uur welkom in Buurtcentrum Kerklommer voor warme ontmoetingsmomenten en verschillende activiteiten.

Meer info

Romy Vanderheeren - projectverantwoordelijke Fika on Tour:
0472 94 67 57
info@fikavzw.be
www.fika-huis.be

Het Fika-huis krijgt financiële steun van Kom op tegen Kanker en de Stichting tegen Kanker.
Het project Fika on Tour krijgt financiële steun van LEADER.