Hoe reserveer je de flexbus?
Registreer je
Voor je flexvervoer boekt, maak je een account aan. Dat kan via de Hoppinapp, -website (www.delijn.be/flex) of -centrale (0800 12 2 12). Nadien kan je starten met het uitstippelen van je reis via de Hoppinreisplanner.
Plan je reis
Geef je opstaplocatie en bestemming in. Daarna kies je tussen ‘vertrek om’ of ‘arriveer voor’. Geef de reisdatum en het gewenste tijdstip van vertrek of aankomst in.
Kies je traject
Hoppin stelt één of meerdere reisopties voor. Lukt het niet om jouw verplaatsing met vast openbaar vervoer af te leggen dan wordt een flexrit voorgesteld.
Je krijgt een tijdsvenster van 30 minuten voorgesteld rond het vertrek- of aankomsttijdstip. Bevestig dit voorstel en reserveer je rit.
Hou je telefoon in de gaten
De avond voordien krijg je een herinnering en 30 minuten voor vertrek bevestigt Hoppin de exacte ophaaltijd aan de halte. Vanaf 10 minuten op voorhand kan je je rit live volgen in de app.
Opstappen en vertrekken maar
De flexbus pikt je op aan een van de volgende haltes:
- De Haan aan Zee
- Vlissegem Dorpsplein
- Vlissegem Lepelem
- Wenduine Molen
Goed om te weten: op de flexbus betaal je gewoon met je vervoerbewijs van De Lijn.
Ontdek het zelf en plan je rit op www.delijn.be/flex of via de Hoppincentrale: 0800 12 2 12.