The Christmas Fun Run

Inschrijvingen

Inschrijvingen verlopen via https://www.star-tracking.be. Tarieven kun je ook daar terugvinden.
Betalingen moeten gebeuren via online banking. We aanvaarden geen overschrijvingen op het rekeningnummer van het gemeentebestuur zonder registratie bij Star Tracking.

Maximaal 1.400 deelnemers. Bij 1.400 voorinschrijvingen zijn er geen daginschrijvingen meer mogelijk.

Wedstrijdsecretariaat

Het wedstrijdsecretariaat bevindt zich in Sport- en Recreatiecentrum Haneveld, Nieuwe Steenweg 74.

Op de dag zelf vind je het secretariaat in O.C. d'Annexe, Leopoldlaan 24.

Afstanden

  • Jeugd:
    • Kinderen van 1 t.e.m. 6 jaar (2018): 200 m (de allerkleinsten mogen onder begeleiding lopen/stappen van 1 persoon)
    • Kinderen van 7 t.e.m. 10 jaar (2014): 560 m (1 ronde in het park)
    • Kinderen van 11 t.e.m. 14 jaar (2010): 920 m (2 ronden in het park)
  • 5 km (met tijdsregistratie)
  • 7,2 km (met tijdsregistratie, lichtglooiend parcours)

Uitrusting

Elke deelnemer loopt verplicht in een kerstkostuum en met een verlichte kerstmuts, aangeboden bij inschrijving door de dienst Sport. Er zijn kostuums voor dames, heren en kinderen. Alle kostuums hebben dezelfde maat. Breng dus een lint of veiligheidsspelden mee.

Je kunt je startnummer, kerstkostuum en kerstmuts vanaf de maandag vóór de wedstrijddag ophalen vanaf 14 uur in het wedstrijdsecretariaat in Sport- en Recreatiecentrum Haneveld.
Kun je vooraf je materiaal niet ophalen? Dan kan dit nog de dag zelf, vanaf 16 uur, in het wedstrijdsecretariaat in O.C. d'Annexe.

Het startnummer moet je met eigen veiligheidsspelden aan je kostuum bevestigen. De startnummers voor de 5 en 7,2 km hebben een chip voor tijdsregistratie.

Enkel deelnemers met de juiste uitrusting en het correcte startnummer worden toegelaten tot de kerstloop.

Het kostuum hoef je niet terug te geven. Bewaar het voor een volgende editie!
Heb je nog je kostuum en muts van een vorige editie? Dan kun je inschrijven aan een voordeliger tarief.

Start 

  • Jeugd: 18.00 uur
  • 5 & 7,2 km: 19.00 uur

Locatie: Gemeentehuis De Haan, Leopoldlaan 24 (aankomst in Parkdomein La Potinière, Leopoldlaan)

We geven een opwarming, zowel voor de kids run als voor de loop van 5 en 7,2 km. Onderweg is er waterbevoorrading voorzien.

Voorzieningen

Omkleden kan in O.C. d'Annexe.

Douchen kan in Sport- en Recreatiecentrum Haneveld tot 22 uur.

In het wedstrijdsecretariaat in O.C. d'Annexe kun je je sporttas in bewaring geven.
We kleven een genummerde sticker op jouw tas; hetzelfde nummer schrijven we ook op je polsbandje en op je arm. Na het lopen kun je enkel op vertoon van je polsbandje met nummer en/of het nummer op je arm, jouw sporttas terug ophalen.
Losse kledingstukken of plastic zakken worden niet aanvaard. Zorg dus dat je een goed sluitende (sport)tas meebrengt om je spullen in te steken.

Registratie van de prestaties + prijsuitreiking

De startnummers voor de 5 en 7,2 km hebben een chip voor tijdsregistratie.

Prijsuitreiking

  • Jeugd: onmiddellijk na de wedstrijd voor de eerste drie plaatsen bij de jongens en meisjes in kerstkostuum, van elke reeks
  • 5 km: onmiddellijk na de wedstrijd voor de eerste drie dames en heren in kerstkostuum met verlichte kerstmuts
  • 7,2 km: onmiddellijk na de wedstrijd voor de eerste drie dames en heren in kerstkostuum met verlichte kerstmuts

De prijsuitreiking heeft plaats in Parkdomein La Potinière, op de kiosk.

Verkeersmaatregelen

  • Van 8.00 tot 21.00 uur geldt een stilstaan- en parkeerverbod voor voertuigen in de
    Clementinalaan tussen de Leopoldlaan en de Maria-Hendrikalaan (startzone).
  • Van 12.00 tot 21.00 uur geldt een stilstaan- en parkeerverbod voor voertuigen in de
    Leopoldlaan tussen de Vondellaan en de Murillolaan.
  • Vanaf 17.30 uur geldt een verkeersverbod voor alle voertuigen in de Leopoldlaan, tussen het Koninklijk Plein en de Koninklijke baan (voor de jeugdloop).
  • Vanaf 18.00 uur geldt een verkeersverbod voor alle voertuigen in alle straten langsheen het parcours.

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer

Trein en tram

Trein naar Blankenberge of Oostende en dan de tram (25min) naar De Haan, halte 'De Haan aan zee'.

Bus

Lijn 39 vanuit Brugge (Brugge – Klemskerke – De Haan)

Auto

De Haan is gemakkelijk bereikbaar met de auto via de Koninklijke Baan, Rijksweg of via de polderdorpen Klemskerke en Vlissegem.

Het is aangeraden om te voet of met de fiets te komen. Toch met de auto? Parkeer dan buiten de Concessiewijk (Rijksweg, Koninklijke Baan, Loskaai,...). 

Annulatie

Ben je ingeschreven maar kun je niet deelnemen? Geef jouw wedstrijdnummer niet zomaar door aan iemand anders, maar verwittig de dienst Sport.

Bij niet-deelname, ongeacht de reden, kun je achteraf geen aanspraak maken op het krijgen van het kerstkostuum, de kerstmuts en het eventuele gadget, en ook niet op terugbetaling van het inschrijvingsgeld.

Deelnemen is in de eerste plaats op je eigen verantwoordelijkheid. Volg de veiligheidsinstructies. 
Bij een eventueel ongeval moet een attest van medische geschiktheid voorgelegd worden vóór we een aangifte doen bij de verzekering.

Nog vragen? Contacteer de dienst Sport: sport@dehaan.be