Trammelant

Belle-époquefeest in het centrum van De Haan.

  • Tramrit met ‘Oude Gentse Tram’
    09:50-20:20 (iedere 30 min.) • Oude Loskaai
  • James Ensor Winkelwandelstraat
    Met Portatief, Kon. Muziekmaatschappij St.-Cecilia De Haan, De Breeeee Veertiene, d’Echte Sloebers, ’t Orgeltje van Cyriel, Dixie New Orleans met lindyhop-dansers
    10:00-18:00 • Stationsstraat, Kapellestraat, A. Beernaertstraat, Marktstraat, Driftweg  
  • Brocante, curiosa & kunst
    10:00-21:00 • Van Eycklaan, Rembrandtlaan, Tramlijn-Oost, Stationsstraat 
  • Aankomst historische tram
    15:00 • tramstation
  • Belle-époqueparade
    15:15 • Koninklijk Plein, Leopoldlaan, Normandiëlaan 
  • Belle-époqueroute
    15:45-18:00
    > Theater 'Herberg bij Camiel' (15:45 • Leopoldlaan t.h.v. Parkdomein La Potinière)
    > Schaaktornooi 'belle époque' (Parkdomein La Potinière)
    > Feest rond de kiosk met grammofoon-dj (Parkdomein La Potinière)
    > Verkiezing 'de mooiste belle-époquesnor' (16:00 • Parkdomein La Potinière)
    > Dansgroep Nostalgie (16:00, 16:45 & 17:30 • Spiegeltent, Parkdomein La Potinière)
    > Volkssporten (Parkdomein La Potinière)
    > Tennistornooi 'Grand Prix du Bourgmestre H. Pittery' (Parkdomein La Potinière)
    > Theater 'Café De Tramstatie' (16:30, 17:00, 17:30 & 18:00 • Dunepanne, Maria-Hendrikalaan)
    > 'Avenue du Littoral' - mobiliteit begin 20ste eeuw (16:00 • Normandiëlaan)
    > Ambachtelijke nijverheden (Clementinalaan & Parkdomein La Potinière)
  • DJ Tano
    19:00-01:00 • Marktstraat (t.h.v. groentemarkt)
  • Les Grands Bals – Retrodansavond
    20:00 • Spiegeltent Parkdomein La Potinière 
  • Wolfgang
    21:00 • Leopoldlaan 
  • Out Of Service
    21:00 • Oude Loskaai 
  • Volksbal met DJ Freak Soundsystem
    21:00-03:00 • Driftweg (t.h.v. marktplein) 
  • Afterparty met DJ Sjoerd
    23:00-03:00 • Oude Loskaai

Tijdens deze activiteit kunnen er foto's en/of video's genomen worden om de activiteit in de kijker te plaatsen. Indien je niet in beeld wenst te komen, maak dit kenbaar aan onze fotograaf. Voor meer informatie omtrent je privacyrechten en ons privacybeleid verwijzen we je naar onze privacyverklaring op www.dehaan.be/privacybeleid.

Wanneer

  • zaterdag 3 augustus 2024

Locatie

Parkdomein La Potinière
Leopoldlaan 13, 8420 De Haan

Prijs

  • gratis

Categorieën